KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 12948608
nr 1294 8608
Lennart Bernadotte
(1909-2004), Sverige
Fotografi, Gräs. Signerad, numrerad 6/100, ca 39x49 cm
Lennart Bernadotte, svensk född 1909, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:01:40
2/12 11:30:32
500 kr
2/12 18:08:36